Menu
Sepetiniz

İptal ve İade Koşulları

İPTAL & İADE KOŞULLARI

Müşterilerimiz Silikon Kalıp haricinde sunulan ürünleri teslim aldıkları şekilde, orijinal ambalajında, ambalajı açılmamış, tahrip edilmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış halde, teslim tarihinden itibaren yasal süre olan 14 gün içerisinde, teslim alınan hali ile iade edebilir. İade edilen ürünler kesinlikle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte gönderilmelidir.

Müşterilerimiz iade etmek istedikleri ürün ile ilgili olarak, sipariş numarası ve iade sebebini belirten bir e-maili info@yoyomold.com.tr adresine göndermelidirler. Bu bildirimden sonra yukarıda belirtilen şekilde ürün, kargo ile tarafımıza gönderilmelidir. Kargo ücreti müşteriye aittir.

Kargo firmamıza geldikten sonra gerekli birimlerimiz tarafından iade işlemi ve ürün incelenerek, müşteriye bilgi verilmektedir. İade işleminin onaylanması durumunda, müşterinin belirteceği kart yada banka hesabına iade tutarı gönderilecektir. İade işlemi kabul edilmez ise, ürün müşteriye geri gönderilecektir.

Silikon Kalıplar binlerce model içerisinden müşterinin belirlemesi neticesinde kişiye özel olarak üretilmektedir, bu yüzden iadesi mümkün değildir, sipariş esnasında bu hususlara dikkat edilmesini rica ederiz.